Služby výživové poradny

Měření na InBodyinbody-120

V poradně máme k dispozici přístroj InBody 120, pomocí kterého zjistíte, jak jste na tom s tělesnou kondicí. Odhalí s velkou přesností, jaké množství vody, svalů, tuků, viscerálního tuku a minerálů máte v těle a dále jak jsou svaly a tuky v těle rozloženy. Software pak dokáže vypočítat další informace, jako je BMI, bazální metabolismus, tělesné obvody atd.

V současnosti poskytuji pouze rychlé 15 minutové měření. Na měření se můžete objednat i  pomocí online rezervačního systému.


Výživové konzultace – nyní neposkytuji.

Věřím, žzdrave-jidloe zdravý životní styl není otázkou držení diet ani kupování drahých doplňků stravy a v tomto duchu také vedu svoji poradnu zdravé výživy.

Chcete zhubnout zdravě, s rozumem, natrvalo a neumíte se vyznat v nepřeberném množství často protichůdných informací o zdravé výživě na internetu? Nechte si poradit.

Kromě klasických programů na hubnutí a udržení hmotnosti, nabízím také konzultace zdravého životního stylu a měření na přístroji InBody samostatně nebo s konzultací.


Online konzultace – nyní neposkytuji.

rawpixel-703123-unsplashNemáte čas, těžko sháníte hlídání dětí, bydlíte daleko nebo máte jiné důvody, proč se vám nehodí konzultace ve výživové poradně? Přesně pro vás je tu vzdálené online výživové poradenství po skype, telefonu nebo přes viber.

Objednat na online konzultaci se můžete přes e-mail, telefon, nebo formou online rezervace, kde si sami pohodlně vyberete čas, aby se vám schůzka co nejlépe hodila do plánů.

 

 


Individuální jídelníček – nyní neposkytuji.

Nutriční váha

Jídelníčky a rady v časopisech a na internetu nepočítají s individuálním metabolismem a mohou jej tak zpomalit a vaši další snahu o ideální váhu a postavu tak úplně zmařit. Poskytujeme poradenství individuálně, odborně, zdravě – vždy po kompletní diagnostice složení těla. Jídelníčky obsahují pouze opravdové jídlo, žádné doplňky stravy. Naučte se jíst bez výčitek, stresu a omezování. S námi se naučíte jídelníček sami měnit a sestavovat, abyste naše služby dále nepotřebovali.

Klienti vždy mají možnost si vybrat, zda chtějí zkusit hubnout bez jídelníčku (tedy jen na základě mých rad a načrtnutého denního jídelního plánu – což mnohdy stačí) nebo zda vyzkouší rámcový jídelníček, nebo jídelníček ušitý na míru.


Nutriční analýza – nyní neposkytuji.

Více než pět letNutriční hodnoty se věnuji také nutriční analýze receptů v kuchařkách pomocí profesionálního nutričního software. Své služby tedy mohu také nabídnout tvůrcům dietních i běžných kuchařek a také restauracím, pro které mohu analyzovat pokrmy na stálém jídelním lístku i jídla z denního menu.

 


Slevy

10 %

Pro děti do 15 let.

 

Zdarma

  •  Rychloměření dětí do 15 let na přístroji InBody (bez konzultace, výsledky na e-mail).