laktacni_liga Absolvovala jsem kurz poradenství při kojení Mamila a také kurz Laktační ligy pro zdravotníky. Při potížích mě kontaktujte nejlépe telefonicky na čísle 702 308 025 a domluvíme se na schůzce. Můžete mě navštívit v poradně na adrese Milíčova 21 v Hodoníně.

Další informace ohledně poradenství  při kojení najdete na stránkách laktavita.cz

Ceník služeb laktačního poradenství

Telefonická konzultace do 15 min. zdarma
První návštěva 75 min. 600 Kč
Kontrolní návštěva 45 min. 400 Kč
Každých ukončených 15 min. navíc 100 Kč
Příprava na kojení pro těhotné (1 setkání) 2 hod. 1000 Kč
Návazná online komunikace 15 min. 100 Kč
Pokud bydlíte dále od Hodonína, podívejte se do seznamu laktačních poradkyň, kde jsou poradkyně seřazeny podle krajů působnosti, zda není ve Vaší blízkosti jiná vyškolená poradkyně Mamily. Je dobré počítat s tím, že je často potřeba více než jedna návštěva poradkyně, aby se problém zcela vyřešil. A proto je lépe, když budete mít poradkyni blízko svého bydliště.

Půjčovna šátků a nosítek

K úspěšnému kojení je často potřeba i zvýšit kontakt dítěte a maminky. Velkým pomocníkem při kojení i uspávání miminka je nošení miminka v šátku či nosítku. Kromě laktačního poradenství proto maminkám pomáhám také s nošením dětí. Mnoho žen se vázání do šátku, či nastavení nosítka bojí. Pokud byste rády nosily své děťátko, ale máte obavy, pomohu vám s vázáním miminka do šátku i s nastavením nosítka. Pokud nemáte vlastní nosítko či šátek, můžete si jej na týden půjčit a vyzkoušet, jestli vám bude vybrané nosítko či šátek sedět a vyhnout se tak zbytečné nemalé investici. Více informací o půjčovně šátků a nosítek v Hodoníně  najdete zde. Podpořte kojení