jídelníček na míru
  • Znáte už obecné informace o tom, jak se správně stravovat, ale výsledky se nedostavují?
  • Rádi byste se cítili lépe a chce si být jistí, že dávate tělu to, co potřebuje?

Jídelníčky a rady v časopisech a na internetu nepočítají s individuálním metabolismem a mohou jej tak zpomalit a vaši další snahu o ideální váhu a postavu tak úplně zmařit. Poskytuji poradenství individuálně, odborně, zdravě – vždy po kompletní diagnostice složení těla. Jídelníčky obsahují pouze opravdové jídlo, žádné doplňky stravy. Naučte se jíst bez výčitek, stresu a omezování. Naučíte jídelníček sami měnit a sestavovat, abyste moje služby dále nepotřebovali.

Klienti mají možnost si vybrat, zda jim bude stačit variantní jídelníček, nebo budou potřebovat jídelníček ušitý na míru.

Variantní jídelníček

Variantní jídelníček je výborným pomocníkem pro sestavování jídelníčku. Práci s ním zvládne každý. V rámci jednoho jídla si vždy vyberete bílkovinnou a sacharidovou složku podle chuti a možností. Gramáž je v jídelníčku uvedena tak, aby zohledňovala vaše energetické potřeby a aktivitu. Není potřeba kvůli jeho sestavení žádná další konzultace. Vhodnost konkrétního jídelníčku mohu vybrat v průběhu první konzultace.

REZERVOVAT TERMÍN

Jídelníček na míru

Jídelníček ušitý takzvaně na míru klientovi, kdy zohledňuje jak individuální energetickou potřebu a aktivity klienty, tak i jeho individuální chutě, případné alergie, práci na směny apod. Je možné do něj zařadit své oblíbené recepty a konkrétní potraviny. Abych mohla jídelníček na míru sestavit, je zapotřebí objednat se na základní konzultaci (60 min). V průběhu této schůzky zjistím dostatek informací, aby byl jídelníček opravdu na míru klienta.

Nutriční váha

REZERVOVAT TERMÍN

Online jídelníček na míru

Jídelníček na míru je možné také po online konzultaci. V ideálním případě je dobré mít k dispozici aktuální výsledky z měření na bioimpedančním přístroji, např. InBody.

REZERVOVAT TERMÍN