Měření na InBody

V poradně máme k dispozici přístroj InBody 120, pomocí kterého zjistíte, jak jste na tom s tělesnou kondicí. Odhalí s velkou přesností, jaké množství vody, svalů, tuků, viscerálního tuku a minerálů máte v těle a dále jak jsou svaly a tuky v těle rozloženy. Software pak dokáže vypočítat další informace, jako je BMI, bazální metabolismus, tělesné obvody atd.a měření se můžete objednat i  pomocí online rezervačního systému.

ní se můžete objednat i  pomocí online rezervačního systému.


Výživové konzultace

zdrave-jidlo

Věřím, že zdravý životní styl není otázkou držení diet ani kupování drahých doplňků stravy a v tomto duchu také vedu svoji poradnu zdravé výživy.

Chcete zhubnout zdravě, s rozumem, natrvalo a neumíte se vyznat v nepřeberném množství často protichůdných informací o zdravé výživě na internetu? Nechte si poradit.

Nabízím cenově zvýhodněné programy na hubnutí, ale také jednotlivé konzultace zaměřené na zlepšení životosprávy či lepší zvládání cukrovky nebo jiného onemocnění, které se dá stravou ovlivnit.


Individuální jídelníček

jídelníček na míru

Pokud neradi improvizujete, nebo jen potřebujete konkrétní vedení, může být tato služba právě pro Vás.

Jestli Vás zajímá, jaký je rozdíl mezi variantním jídelníčkem a jídelníčkem na míru, čtěte dál.

Zároveň vždy své klienty upozorňuji, že udržitelné hubnutí by nemělo být na předepsaném jídelníčku závislé a je potřeba pracovat na svých zvycích postupně tak, aby se staly novou rutinou. Časem by tak žádný jídelníček neměl být zapotřebí a výsledky by se měly dostavovat i bez jeho používání.


Online konzultace 

rawpixel-703123-unsplash

Nemáte čas, těžko sháníte hlídání dětí, bydlíte daleko nebo máte jiné důvody, proč se vám nehodí konzultace ve výživové poradně? Přesně pro vás je tu vzdálené online výživové poradenství po skype, google meet nebo i po telefonu.

Objednat na online konzultaci se můžete přes e-mail, telefon, nebo formou online rezervace, kde si sami pohodlně vyberete čas, aby se vám schůzka co nejlépe hodila do plánů.


Nutriční analýza 

Nutriční hodnoty

Věnuji se také nutriční analýze receptů v kuchařkách pomocí profesionálního nutričního software. Své služby tedy mohu také nabídnout tvůrcům dietních i běžných kuchařek a také restauracím, pro které mohu analyzovat pokrmy na stálém jídelním lístku i jídla z denního menu.


Nordic walking

Severská chůze je ideálním řešením sportovní aktivity pro všechny, kteří rádi tráví čas venku. Jsem tzv. průvodkyní nordic walking s osvědčením od Nordicsports a ráda Vás do tajů tohoto sportu zasvětím. Pořádáme kurzy po pěti lekcích i samostatné hodiny, kde vysvětlíme základy.