Vítám vás na své stránce. Jmenuji se Irena Blechová.

Věnuji se výživovému a laktačnímu poradenství ve své poradně v Hodoníně. Můžete se na mě obrátit ať už bojujete s problémy s nadváhou či podváhou, s cukrovkou II. typu nebo potřebujete pomoct s výživou dětí.

Vystudovala jsem obor Výživa člověka na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně a také obor Potravinářská chemie a biotechnologie na VUT v Brně. Jsem odborně způsobilá k výkonu zdravotnického povolání Nutriční terapeut.

Znalosti jsem v průběhu studia uváděla do praxe v nutričních poradnách a v nemocnici. V zahraničí jsem působila jako osobní asistentka a výživová poradkyně lidí trpících obezitou a diabetes 2. typu. Během mateřské dovolené jsem  se věnovala také nutriční analýze receptů pro kuchařky. Čtyři roky jsem vedla nutriční poradnu v Brně, od roku 2019 jsem otevřela poradnu v Hodoníně. Působila jsem také jako vzdálený (online) nutriční terapeut pro pacienty s diabetes mellitus 2. typu ve společnosti Vitadio. 

Oblast výživy mě provází už 15 let a v tomto oboru se také ráda dále vzdělávám a pravidelně se účastním kurzů, seminářů a konferencí pořádaných profesními organizacemi SNT ČAS, ČANT a SPV, jejichž jsem členem. Při terapii se vždy snažím postupovat individuálně. Ráda budu i vaším průvodcem na cestě za lepší životosprávou.