rawpixel-703123-unsplashV době, kdy jsou poradny uzavřené kvůli vládním nařízením je online nutriční poradenství jedinou možností, jak řešit své potíže s odborníkem. Online poradenství je zde také pro ty z vás, kteří nemáte čas, těžko sháníte hlídání dětí, bydlíte daleko nebo máte jiné důvody, proč se vám nehodí konzultace ve výživové poradně. Možností setkání je více, např. po Skype, Google meet,  Zoom, nebo i po telefonu.

 

Kolik Vás bude online výživová konzultace stát?

  • 30 min. online konzultace – 300 Kč
  • 60 min. online konzultace – 600 Kč

Potřebujete sestavit online jídelníček na míru? Celková cena za jídelníček na míru na 7 dní včetně 90 minut konzultací je 2500 Kč. Těchto 90 minut je možné rozdělit na jednu cca 60 minutovou konzultaci a další 30 min. kontrolní konzultaci, při které je možné jídelníček dále upravit podle potřeb klienta.

Jako vzdálenou podporu nabízím i online kontrolu jídelníčku. Klienti si fotí svá jídla a vkládají do společné online komunikace, aby nemuseli nic zapisovat a z mé strany vždy ve smluvenou dobu přichází kontrolní zpráva a případné návrhy na úpravu porcí atd. Tuto vzdálenou podporu lze kombinovat i s osobními konzultacemi v poradně.

Objednání online konzultace

  • online rezervace (objednávací formulář je v angličtině)
  • e-mail info@nutrivita.cz
  • SMS, telefon – 702 308 025

Pomocí online rezervace si sami pohodlně vyberete čas, aby se vám schůzka co nejlépe hodila do plánů.

Při plánování online konzultace vás požádám o platbu předem na účet. Platba by měla být připsána alespoň 1 den před konzultací.

Bankovní spojení: mBank 670100-2213685719/6210
skype: nutrivitabrno