rawpixel-703123-unsplashV době, kdy jsou poradny uzavřené kvůli vládním nařízením je online nutriční poradenství jedinou možností, jak řešit své potíže s odborníkem. Online poradenství je zde také pro ty z vás, kteří nemáte čas, těžko sháníte hlídání dětí, bydlíte daleko nebo máte jiné důvody, proč se vám nehodí konzultace ve výživové poradně. Možností setkání je více, např. po Skype, Google meet,  Zoom, nebo i po telefonu.

Kolik Vás bude online výživová konzultace stát?

  • 60 min. online konzultace – 1000 Kč

REZERVOVAT TERMÍN

Potřebujete sestavit online jídelníček na míru? Celková cena za jídelníček na míru na 7 dní včetně 60 minutové konzultace je 3000 Kč. Jsem však zastáncem více intuitivního způsobu vedení vlastního jídelníčku, protože věřím, že je to v dlouhodobém horizontu efektivnější způsob pro trvalou změnu.

Jako vzdálenou podporu proto nabízím i online kontrolu jídelníčku pomocí aplikace Beetfit. Klienti si zde vedou záznam o svém jídelníčku a hlídají si celkově přijaté množství energie a makroživin, které individuálně nastavím.

Objednání online konzultace

Pomocí online rezervace si sami pohodlně vyberete čas, aby se vám schůzka co nejlépe hodila do plánů.

Při plánování online konzultace vás požádám o platbu předem na účet. Platba by měla být připsána alespoň 1 den před konzultací.

Bankovní spojení: mBank 670100-2213685719/6210
skype: nutrivitabrno