V rámci nutričního poradenství nabízím nejen programy redukční, ale i preventivní. Je určeno pro všechny, který chtějí žít zdravě, mít pod kontrolou příjem potravy a docílit tím optimalizaci tělesných proporcí, vitality a především předcházet případným civilizačním chorobám. Věnuji se poradenství pro všechny věkové kategorie.

Neprodávám žádné zázračné pilulky ani koktejly na hubnutí!

Snažím se vždy o individuální přístup. S každým klientem pracuji na základě analýzy stavby těla pomocí přístroje InBody,  informací o pohybové aktivitě, pracovním vytížení a zdravotním stavu. Změnu stravovacích návyků připravujeme společně s klientem tak, aby byla využitelná pro celou rodinu.

Jak to u nás funguje

Po objednání po telefonu nebo pomocí e-mailu se klient dostaví na konzultaci nebo měření do poradny v Hodoníně.

Konzultace zahrnuje:

  • Sestavení krátké nutriční anamnézy (alergie, případné zdravotní obtíže, váhové výkyvy, návyky.).
  • Analýza složení těla na přístroji InBody (odhalí množství tělesné vody, tuku, svalů a mnoho dalšího) – ukázka výsledků na měření InBody.
  • Interpretace výsledků z InBody.
  • Analýza stávajícího jídelníčku a současného životního stylu (pohybové aktivity apod.).
  • Stanovení individuálních cílů.

Pokud bude mít klient zájem, může si koupit variantn9 jídelníček, který zohledňuje jeho bazální metabolismus a aktivitu, nebo mu můžeme sestavit jídelníček na míru, který zohledňuje také individuální potřeby a chutě klienta. Viz ceník.
Je však mnohdy lepší vyzkoušet si, zda se výsledky dostaví i při postupné změně životosprávy při dodržování jednoduchých pravidel a jejich nenásilné začleňování do každodenního režimu. Tuto formu poradenství, tedy bez koupi jakéhokoliv jídelníčku, upřednostňuji. Je možné platit si konzultace jednu po druhé, nebo koupit rovnou balíček pěti konzultací. Viz ceník.

Poté následují kontroly (po 2 – 3 týdnech), kde proběhne měření na InBody, probereme jak se klientovi daří držet plánu, stanovíme si další malé cíle a vyřešíme případné problémy.

Výživový plán (balíček konzultací)

Výživový plán na 3 měsíce

Výživová konzultace - co a jak často jíst abyste dosáhli svých cílů.Součástí výživového plánu na 3 měsíce je úvodní konzultace v délce cca 60 minut, 5 kontrolních konzultací v délce asi 30 minut, variantní jídelníček a edukační materiály. Čtvrtletní výživový plán stojí 4000 Kč. Jeden měsíc vedení tak vyjde na 1333 Kč.

Výživový plán na 6 měsíců

Součástí půlročního výživového plánu je úvodní konzultace v délce 60 minut, 10 kontrolních konzultací v délce asi 30 min., variantní jídelníček a edukační materiály. Po 3 měsících je součástí plánu také revize a případná změna variantního jídelníčku. Půlroční plán stoji 7000 Kč, jeden měsíc tak vyjde na 1166 Kč.