Otevření výživové poradny v Hodoníně

Potřebujete zhubnout, přibrat, nebo si jen upravit jídelníček, aby odpovídal správné životosprávě? Nevíte si rady s dietou, kterou máte dodržovat kvůli svému onemocnění?
Pomůžu Vám s jídelníčkem při diabetes, vysokém tlaku, vysokém cholesterolu, při dně a dalších diagnózách.

Svou výživovou poradnu jsem ještě nedávno vedla v Brně, takže nejsem v oboru žádný nováček.

Jsem odborná výživová poradkyně. Vystudovala jsem obor Výživa člověka na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Nebudu Vám tedy nabízet žádné potravinové doplňky, čaje, koktejly nebo léky na zhubnutí. S klienty pracuji na postupné úpravě jídelníčku tak, aby byl dlouhodobě udržitelný, nebyl složitý a byl složený z normálních dostupných potravin.

Nabízím také samotné měření na Inbody s vysvětlením nebo i tzv. rychloměření pro ty, kteří potřebují pouze výsledky pro fitness trenéra apod.

Budu se těšit na Vaši návštěvu!

Můžete využít online rezervaci nebo zavolejte na tel. 702 308 025.

 

2 komentář

  1. Dobrý den, měla bych zájem o konzultaci a následnou spolupráci ohledně výživy. Je mě 40 let a za poslední rok a půl jsem přibrala skoro 20 kilo. Neustálém dietama se to čím v bludném kruhu. Děkuji Svobodova

    1. Dobrý den paní Svobodová, pro objednání konzultace mě prosím kontaktujte e-mailem nebo na telefonu. Na komentáře reaguji většinou bohužel se zpožděním. Děkuji. Irena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.