Výživové konzultace

V rámci nutričního poradenství nabízím nejen programy redukční, ale i preventivní. Je určeno pro všechny, který chtějí žít zdravě, mít pod kontrolou příjem potravy a docílit tím optimalizaci tělesných proporcí, vitality a především předcházet případným civilizačním chorobám. Věnuji se poradenství pro všechny věkové kategorie.

Nepoužíváme žádné zázračné pilulky ani koktejly na hubnutí!

Snažím se vždy o individuální přístup. S každým klientem pracuji na základě analýzy stavby těla pomocí přístroje InBody,  informací o pohybové aktivitě, pracovním vytížení a zdravotním stavu. Změnu stravovacích návyků připravujeme společně s klientem tak, aby byla využitelná pro celou rodinu.

Jak to u nás funguje

Po objednání po telefonu nebo pomocí e-mailu se klient dostaví na konzultaci nebo měření do poradny v Brně.

Konzultace zahrnuje:

  • Sestavení krátké nutriční anamnézy (alergie, případné zdravotní obtíže, váhové výkyvy, návyky.).
  • Analýza složení těla na přístroji InBody (odhalí množství tělesné vody, tuku, svalů a mnoho dalšího) – ukázka výsledků na měření InBody.
  • Interpretace výsledků z InBody.
  • Analýza stávajícího jídelníčku a současného životního stylu (pohybové aktivity apod.).
  • Stanovení individuálního cíle.

Pokud bude mít klient zájem, může si koupit rámcový jidelníček, který zohledňuje jeho bazální metabolismus a aktivitu, nebo mu můžeme sestavit jídelníček na míru, který zohledňuje také individuální potřeby a chutě klienta. Viz ceník.

Poté následují kontroly (po 2 – 3 týdnech), kde proběhne měření na InBody, probereme jak se klientovi daří držet plánu a vyřešíme případné problémy.